[Volunteers together ]
Згуртовані волонтери-вирішені проблеми

Головна » 2016 » Лютий » 20 » Найбільша асоціація правозахисних організацій України відкрила свою приймальню в Ужгороді
19:52
Найбільша асоціація правозахисних організацій України відкрила свою приймальню в Ужгороді

Нещодавно відкрита громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини в Ужгороді, продовжує свою роботу. Вона стала частиною мережі УГСПЛ, яка надає безоплатну правову допомогу через мережу громадських приймалень. На сьогоднішній день в Україні діє 29 приймалень у 24-х областях. Їх робота здійснюється за фінансової підтримки Уряду Швеції, через Шведське агентство міжнародного розвитку (SIDA), Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD) в рамках програми «Права людини понад усе» (Human Rights First).

(для збільшення - клікніть на фото)

«Приймальня, яка відкрилася в нашому місті є унікальною тому, що окрім надання безкоштовної правової допомоги, ми організовуємо інформаційно-просвітницькі заходи та кампанії спрямовані на надання звичайним громадянам базових необхідних знань  в сфері прав людини. Тож ми відкриті до співпраці і закликаємо громадські організації та активістів, освітян, бібліотекарів, органи місцевого самоврядування, журналістів долучатися до проведення спільних заходів», — наголосив координатор УГСПЛ в місті Ужгород, Борис Кондратюк.

Наразі, заплановано ряд інфомаційно-просвітницьких заходів, із залученням учнівського та студентського самоврядування.

УГСПЛ має велику методологічну базу та напрацювання  в різних сферах щодо розбудови громадянського суспільства. Тож, співпраця з освітніми закладами, вишами  та бібліотеками в проведені інформаційних кампаній є пріоритетною.

            У рамках програми Української Гельсінської спілки з прав людини  діє центр стратегічних справ.  Якщо проблема набуває системності (за кількістю справ), то таку справу можуть порушувати не лише на локальному рівні, але й на рівні національному. У разі ж, якщо всі національні важелі впливу вичерпані, справа  потрапляє на розгляд до Європейського суду з прав людини.

За словами Максима Щербатюка, програмного директора, жодна інша організація в Україні не має більшого досвіду, ніж УГСПЛ у роботі з Європейським судом.  Спілка також здійснює моніторинг дотримання прав людини, який дає можливість спостерігати зміни в реформах, або проблеми в тій чи іншій сфері — своєрідну базу найбільш брутальних порушень.

 

Ще одним з напрямків роботи приймальні є документування злочинів серед категорій населення, які стали свідками порушень прав людини в окупованому Криму чи зоні проведення антитерористичної операції. Одне з питань, яке піднімається УГСПЛ — це окупація АР Крим щодо порушення норм міжнародного гуманітарного права.

УГСПЛ має можливість проводити виїзні засідання для надання безоплатної правової допомоги. Вже найближчим часом планується провести зустрічі у місті Хуст, Перечин та ін.

Для того, аби потрапити на консультацію до юриста, можна зателефонувати або відвідати приймальню особисто в робочі дні, перед тим, обов’язково записавшись за телефоном — 066 585 14 75.  Графік прийому: понеділок – п’ятниця, з 10:00 до 19:00.

Електрона адреса : dopomohauzh@gmail.com

Адреса громадської приймальні УГСПЛ  в Ужгород: площа Кирила і Мефодія 1, кабінет 52 (5 поверх ).

Звернутися можна також,  зареєструвавши своє повідомлення  за  інтернет-адресою http://zakhrom.at.ua/index/0-3 або ж заповнивши google-форму http://goo.gl/forms/1Xh9lPVqXz

 

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Переглядів: 1366 | Додав: Boris | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar