[Volunteers together ]
Згуртовані волонтери-вирішені проблеми

Головна » 2016 » Травень » 18 » Правозахисники УГСПЛ надавали консультації учасникам бойових дій в Закарпатській області
22:12
Правозахисники УГСПЛ надавали консультації учасникам бойових дій в Закарпатській області

17 травня у Міжгір’ї, Воловці та Сваляві відбулось виїзне засідання Української Гельсінської спілки з прав людини.

Загальні проблеми, з якими звертаються громадяни до приймальні:

  • питання щодо соціальних гарантій для мобілізованих військовослужбовців, учасників бойових дій, їхніх сімей в тому числі пільги на позачергове отримання земельної ділянки, покращення житлових умов;
  •  питання бездіяльності правоохоронних органів;
  • пільгове перевезення в пасажирському транспорті;
  • санаторно-курортне лікування та медичне забезпечення.

(для збільшення - клікніть на фото)

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, зокрема щодо забезпечення їх адаптації та психологічної реабілітації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації, забезпечення житлом ветеранів війни, надання їм освітніх послуг, соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються з військової служби, інших учасників антитерористичної операції та осіб, звільнених з військової служби, організації їх поховання, - зазначив завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Закарпатській області, Іван Балашов.

Зустріч з учасниками бойових дій відбулась завдяки Закарпатському сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

«У рамках програми Української Гельсінської спілки з прав людини  діє центр стратегічних справ.  Якщо проблема набуває системності (за кількістю справ), то таку справу можуть порушувати не лише на локальному рівні, але й на рівні національному. У разі ж, якщо всі національні важелі впливу вичерпані, справа  потрапляє на розгляд до Європейського суду з прав людини» , – наголосив координатор УГСПЛ в місті Ужгород, Борис Кондратюк.

Ще одним з напрямків роботи приймальні є документування злочинів серед категорій населення, які стали свідками порушень прав людини в окупованому Криму чи зоні проведення антитерористичної операції. Одне з питань, яке піднімається УГСПЛ — це окупація АР Крим щодо порушення норм міжнародного гуманітарного права.

Нагадуємо про напрямки роботи громадської приймальні  :

·        Безкоштовна правова допомога (консультації, складання документів тощо)

·        Надання консультації чи інформації;

·        Судовий захист (у т. ч. в Європейському суді з прав людини)

·        Документування злочинів серед категорій населення, які стали свідками порушень прав людини в окупованому Криму чи зоні АТО (переселенці, військові, полоненні, поранені ).

 

Нагадуємо що звернутися до громадської приймальні можна  зателефонувати за телефоном — 066 585 14 75.

Електрона адреса : dopomohauzh@gmail.com

Звернутися можна також,  зареєструвавши своє повідомлення  за  інтернет-адресою http://zakhrom.at.ua/index/0-3 або ж заповнивши google-форму http://goo.gl/forms/1Xh9lPVqXz

 

Мережа громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини здійснює свою діяльність за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD), програма «Права людини понад усе» (Human Rights First).

Переглядів: 1173 | Додав: Boris | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar