[Volunteers together ]
Згуртовані волонтери-вирішені проблеми

Головна » 2016 » Серпень » 19 » До дня незалежності України в Ужгороді відкрилася фотовиставка «Війна за Мир»
14:07
До дня незалежності України в Ужгороді відкрилася фотовиставка «Війна за Мир»

18 серпня у приміщені Закарпатського обласного краєзнавчого музею імені Тиводора Легоцького відбулося відкриття міжнародної документальної фотовиставки «Війна за мир». Організаторами заходу виступили - громадська приймальня Української Гельсінської Спілки з прав людини в місті Ужгород та ГО «Закарпатська громада».

На відкритті фотовиставки взяли участь  ГО «МАRТ», Словацько-Український Центр Партнерства, ГО «Моє Закарпаття», радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО в Закарпатській області Геннадій Степанов та інші представники громадськості міста.

Метою виставки є просвітницько-інформаційна діяльність спрямована на донесення об’єктивної інформації щодо конфлікту на сході України з точки зору міжнародного гуманітарного права та порушення прав людини Російською Федерацією. Фотовиставка виступає документальним доказом порушень Додаткового протоколу ІІ  до Женевських конвенцій від 12 серпня 1949. Мова йде про про основні гарантії гуманного поводження, посягання на життя,  здоров'я, фізичний і психічний  стан  осіб,  отримання освіти дітьми та інше.

Враховуючи, що музей зацікавлений в оприлюднені об’єктивної інформації новітньої історії України, громадська організація ГО «Закарпатська громада» вирішила передати дану документальну фотовиставку на тимчасове зберігання та оприлюднення. Організатори очікують, що фотовиставку на власні очі щороку зможуть бачити від 120 тисяч туристів зі всього світу.

В роботах також представлена діяльність захисників незалежності України – військових окремої зведеної штурмової роти  «Карпатська Січ» у складі 93 механізованої бригади Збройних сил України.

Сайт фотовиставки : http://zakhromada.wixsite.com/war-for-peace

Пропозиції щодо спільного проведення фотовиставки організатори радять надсилати на email. : zakhromada@gmail.com.

Мережа громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини здійснює свою діяльність за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD), програма «Права людини понад усе» (Human Rights First).

#Дні_громадської_культури

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

 

Переглядів: 932 | Додав: Boris | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar