[Volunteers together ]
Згуртовані волонтери-вирішені проблеми

           Вашої допомоги потребує Богдан Климчак (22.07.1937) – письменник, видавець, "останній політв’язень СССР" (17 років у концтаборах, понад 7 років – на засланні), випущений на волю Горбачовим у кінці 1990 р. У 2017 р. йому виповнюється 80…

         Автор вражаючого проєкту Пантеону Героїв України, що втілений буде величнішим за єгипетські піраміди.

... Читати далі »

Категорія: ГО "Закарпатська громада" | Дивилися: 652 | Додав: Boris | Дата: 05.06.2017 | Комментарії (0)

5 травня 2017 року о 13:00 у приміщені Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка відбудеться обговорення  проблемних питань, які можуть виникнути у громадян під час візиту до підрозділів Національної поліції України. Організатори заходу – Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, громадська приймальня Української Гельсінської Спілки з прав людини в місті Ужгород та ГО «Закарпатська громада».

... Читати далі »

Дивилися: 1241 | Додав: Boris | Дата: 03.05.2017 | Комментарії (0)

Освіта з прав людини є одним з пріоритетів ГО «МАРТ». З 2016 року організація долучилась до загальноєвропейського проекту «Методи онлайн навчання по боротьбі з антисемітизмом, ромофобією та іншими видами дискримінації», який реалізується Домом Анни Франк у партнерстві з європейськими громадськими організаціями.

Проект має на меті розробку онлайн-матеріалів для навчання старшокласників протидії дискримінації.  Передбачено створення веб-ресурсу "Stories that Move", який міститиме навчальні модулі, що спрямовані на отримання знань про різні форми дискримінації та вміння діяти на захист прав людини. Даний освітній ресурс є багатомовним освітнім сайтом, який допомагає молодим людям по всій Європі досліджувати проблеми власної ідентичності, соціальної ізоляції та дискримінації, мови ненависті, спонукаючи  їх до усвідомлення важливості власної позиції в різних ситуаціях.

... Читати далі »

Категорія: ГО "Закарпатська громада" | Дивилися: 720 | Додав: Boris | Дата: 30.01.2017 | Комментарії (0)

1 лютого 2017 року, о 11:00 у виставковому залі Будинку культури в Кромпахах, пл. Свободи 2, з ініціативи ГО “Словацько-Український Центр Партнерства” та за підтримки міста Кромпахи, ГО "Закарпатська громада", ГО "Моє Закарпаття" розпочинає свою міжнародну подорож виставка дитячих малюнків “Мій край — Мій Дім”.

Мета виставки - показати вплив військового конфлікту на сході України на психіку дітей. Не дивлячись на постійні бойові дії, які відбуваються в Донецькій та Луганській областях, там залишилось багато дітей, які щодня бачать всі аспекти війни. Діти які залишились там, переважно мають серйозні проблеми зі здоров'ям, чи то фізичним, чи психологічним, але не дивлячись на це  вони намагаються сприймати щось прекрасне і відображати це в своїх малюнках.

... Читати далі »

Категорія: ГО "Закарпатська громада" | Дивилися: 775 | Додав: Boris | Дата: 30.01.2017 | Комментарії (0)

Громадська організація «MART» рада повідомити гарні новини! Переможців Другого Конкурсу малих грантів у Чернігівській області визначено!

Нагадаємо, що наприкінці вересня, ГО «МАRТ» за підтримки Європейського Союзу оголосила Другий Конкурс малих грантів в межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив» для сприяння впровадженню демократичних змін на місцевому рівні у Чернігівській області.

... Читати далі »

Категорія: ГО "Закарпатська громада" | Дивилися: 622 | Додав: Boris | Дата: 27.12.2016 | Комментарії (0)

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

 

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

... Читати далі »

Категорія: ГО "Закарпатська громада" | Дивилися: 718 | Додав: Boris | Дата: 06.06.2016 | Комментарії (0)

12 травня у місті Виноградів відбулось виїзне засідання Української Гельсінської спілки з прав людини.

Загальні проблеми, з якими звертаються громадяни до приймальні:

-         питання щодо соціальних гарантій для мобілізованих військовослужбовців, учасників бойових дій, їхніх сімей в тому числі пільги на позачергове отримання земельної ділянки, покращення житлових умов;

-         питання бездіяльності правоохоронних органів;

-         питання власності релігійної громади.

(для збільшення - клікніть на фото)

... Читати далі »

Категорія: ГО "Закарпатська громада" | Дивилися: 749 | Додав: Boris | Дата: 13.05.2016 | Комментарії (0)

Звітна конференція про результати більш ніж річної роботи інформаційно-правових центрів Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) у сімох обласних і районних центрах відбулась 24 листопада у Києві.

Мова йшла  про участь громадянського суспільства у підготовці Національної стратегії з прав людини та співпрацю правозахисників із закладами Міністерства освіти і науки України, орієнтовані на просвіту у сфері прав людини та спільну розробку освітніх програм для шкіл і університетів.

... Читати далі »


Центр  інформаційно-правової підтримки учасників  АТО та членів їх сімей в м.Чернігові та Чернігівській  області

Мета проекту -  надати первинну  правову  допомогу та покращити правову обізнаність учасників АТО та членів їх сімей через створення  Центру інформаційно-правової підтримки учасників АТО у м.Чернігові та Чернігівській області. 

... Читати далі »


У нашому місті,завдяки підтримки Громадської ініціативи КримSOS, для переселенців міста Дзержинська, почав роботу центр «Територія Соціальної Творчості».

Метою центру є сприяння внутрішньо переміщеним особам в рішенні проблем,пов'язаних з безробіттям, втратою соціальних зв'язків та причетності до соціальних груп. 
Завдання проекту: 
1.Створити команду та розробити заходи по заохоченню переселенців до центру «Територія Соціальної Творчості» з метою розвитку соціальних зв'язків з місцевою громадою та адаптації переселенців у життя громади.
2. Створити комфорті умови для переселенців під час спілкування та навчання.
3.Провести тренінги для переселенців за програмою «Фандрайзінг на службі у переселенців».
4. Сприяти переселенцям міста Дзержинська свої ідеї втілити у життя разом з мешканцями міста.

... Читати далі »


1 2 3 4 »