[Volunteers together ]
Згуртовані волонтери-вирішені проблеми

Головна » «Посилення правових можливостей учасників АТО, членів їх сімей в м. Ужгород та Ужгородському районі

Звітна конференція про результати більш ніж річної роботи інформаційно-правових центрів Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) у сімох обласних і районних центрах відбулась 24 листопада у Києві.

Мова йшла  про участь громадянського суспільства у підготовці Національної стратегії з прав людини та співпрацю правозахисників із закладами Міністерства освіти і науки України, орієнтовані на просвіту у сфері прав людини та спільну розробку освітніх програм для шкіл і університетів.

... Читати далі »

Категорія: «Посилення правових можливостей учасників АТО, членів їх сімей в м. Ужгород та Ужгородському районі | Дивилися: 1014 | Додав: Boris | Дата: 09.12.2015 | Комментарії (0)

Шукаючи відповідь на це питання «Закарпатська громада» провела виїзне засідання у селі Водяне поблизу донецького аеропорту серед позицій Окремої штурмової роти 93 бригади «Карпатська Січ». Безпосередньо в зоні бойових дій громадівці також провели серед військових анкетування, результати якого наразі обробляють. Мета анкетування – систематизація інформації про проблеми дотримання пільг та прав військових.

... Читати далі »


Військове вторгнення і окупація Криму військами Російської Федерації призвели до того, що в нашій державі з'явилися  учасники АТО, які потребують належної підтримки та допомоги. У кожному місті формуються локальні волонтерські ініціативи, які готові надавати  в тому числі і юридичну допомогу учасникам АТО. ГО «ЗАКАРПАТСЬКА ГРОМАДА» узялась  координувати зусилля волонтерів та надавати  інформаційно-консультативну та, за наявності, і гуманітарну допомогу учасникам АТО і іхнім родинам.

... Читати далі »


Якщо Ви хочете отримати допомогу від ГО "Закарпатська Громада" та/ або наших партнерів, будь ласка, заповніть цю анкету.
Перелік Ваших потреб буде внесено до загальної бази даних та, в разі наявності на складі, ми з Вами зв'яжемося.
https://docs.google.com/…/1ZdGaAH0t0hp4YOU3dXuoiQa…/viewform
Якщо Ви хочете надати матеріальну, фінансову чи іншу допомогу членам сімей учасників АТО, внутрішньо переміщеним особам, малозабезпеченим сім’ям, будь ласка, заповніть цю анкету. Перелік Ваших пропозицій щодо надання допомоги буде внесено до загальної бази даних та, відповідно до запиту вказаної Вами цільової аудиторії, розподілятиметься між її учасник ... Читати далі »