[Volunteers together ]
Згуртовані волонтери-вирішені проблеми

Головна » 2015 » Січень » 28 » КОНСОЛІДАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ СТАНЕ ЕФЕКТИВНІШОЮ
00:21
КОНСОЛІДАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ СТАНЕ ЕФЕКТИВНІШОЮ

28 січня  2015 року о 17:00  у малому залі Ужгородської міської ради (3-й поверх) відбудеться зустріч між представниками волонтерських організацій та інституцій з залученням мешканців міста Ужгород та релігійних громад.

Метою даної зустрічі є проведення дискусії та налагодження діалогу між волонтерськими ініціативами та інституціями для більш ефективного надання допомоги учасникам АТО, членам їхніх сімей та внутрішньо переміщеним особам.

Ініціатива «Згуртовані волонтери – вирішені проблеми» дасть змогу вперше в місті провести масштабний діалог з метою об’єднання зусиль всіх волонтерських рухів та інституцій міста, оскільки на даний момент, не існує злагодженої координації між автономними волонтерськими рухами.

Запрошуються всі зацікавлені особи.

Ініціатором проведення заходу  є ГО «Закарпатська асоціація територіальних громад».

«Реалізація ініціативи здійснюється в рамках проекту Літній табір «Школа з прав людини та громадянської активності для Криму та Сходу України», що реалізує Громадська спілка «Освітній дім прав людини - Чернігів» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Погляди розробників та реалізаторів Ініціативи не обов'язково збігаються з офіційною позицією МФ «Відродження».

Вхід для преси – вільний.

Переглядів: 945 | Додав: Boris | Теги: консолідація, 28 січня, Волонтер | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0