[Volunteers together ]
Згуртовані волонтери-вирішені проблеми

Головна » 2015 » Грудень » 5 » Фотовиставка "Війна за Мир" продовжує світову подорож
21:42
Фотовиставка "Війна за Мир" продовжує світову подорож

4 грудня ГО «Словацько-український центр партнерства» у співпраці з ГО «Закарпатська громада» та за підтримки Словацького національного музею – Музею української культури в Свиднику провели відкриття фотовиставки «Війна за Мир» у Словаччині.

 

Понад 60 робіт, на яких зображене щоденне життя та боротьба добровольців за територіальну цілісність України, вже мали змогу переглянути жителі та гості Ужгорода протягом минулого місяця. Цього разу, ознайомитися зі світлинами чотирьох українських фотографів, добровольців окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» - Алли Федорченко, Мирослава Мисли, Ірини Цвіли та Вікторії Пришутової, матимуть змогу мешканці Свидника  до 31 грудня цього року.

До проведення заходу долучилося багато небайдужих людей та організацій з України та Словаччини. Великих зусиль до  того, щоб показати експозицію мешканцям Свидника, доклав голова ГО "Словацько-український центр партнерства" Едуард Булина. Музей української культури в Свиднику, на чолі з директором Мирославом Сополигою, надав приміщення для проведення фотовиставки. Також, захід підтримало Генеральне консульство Словацької Республіки в Ужгороді, в особі його представника - Даніела Цабана. На відкритті виставки з патріотичними піснями виступив Василь Полажинець, який своїм голосом підтримував і вояків на фронті. Ми дякуємо кожному, хто вклав свій час та енергію у проведення даної події.

До організаторів було багато запитань, запитань пов’язаних з війною, адже голова «Закарпатської громади» і сам декілька тижнів перебував на передовій в якості волонтера та зміг оцінити нелегку долю українського добровольця.

Щиро сподіваємось, що виставка принесе користь та допоможе відвідувачам стати тими невеликими краплинками, які зможуть перехилити терези суспільної думки громадян ЄС на бік України. Не забуваймо, що не можна опускати руки доки ми не перемогли!

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

 

 

Переглядів: 850 | Додав: Boris | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 valeriyamolnar • 14:42, 07.12.2015
дуже хороша ( достойна фотоконкурсів ) фотографія дідуся в окулярах.
avatar