[Volunteers together ]
Згуртовані волонтери-вирішені проблеми

Головна » 2016 » Серпень » 15 » До дня незалежності України в Ужгороді відкриється фотовиставка «Війна за Мир»
17:22
До дня незалежності України в Ужгороді відкриється фотовиставка «Війна за Мир»

18 серпня о 15:00 у приміщені Закарпатського обласного краєзнавчого музею імені Тиводора Легоцького відбудеться відкриття Міжнародної документальної фотовиставки «Війна за мир». Організатори заходу - громадська приймальня Української Гельсінської Спілки з прав людини в місті Ужгород та ГО «Закарпатська громада».

Вхід на фотовиставку безкоштовний. Реєстрація на google формі.

Метою виставки є просвітницько-інформаційна діяльність спрямована на донесення об’єктивної інформації щодо конфлікту на сході України з точки зору міжнародного гуманітарного права та порушення прав людини Російською Федерацією. Фотовиставка виступає документальним доказом порушень Додаткового протоколу ІІ  до Женевських конвенцій від 12 серпня 1949. Мова йде про про основні гарантії гуманного поводження, посягання на життя,  здоров'я, фізичний і психічний  стан  осіб,  отримання освіти дітьми та інше.

Враховуючи, що музей зацікавлений в оприлюднені об’єктивної інформації новітньої історії України, громадська організація ГО «Закарпатська громада» вирішила передати дану документальну фотовиставку на тимчасове зберігання та оприлюднення.

В роботах також представлена діяльність захисників незалежності України – військових окремої зведеної штурмової роти  «Карпатська Січ» у складі 93 механізованої бригади Збройних сил України.

 

Контактний телефон для отримання детальнішої інформації: +380 66 532 48 54.

Адреса : м. Ужгород, вул. Капітульна, 33.

 

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Переглядів: 809 | Додав: Boris | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar