[Volunteers together ]
Згуртовані волонтери-вирішені проблеми

Головна » 2015 » Жовтень » 30 » В Ужгороді відкрилася фотовиставка «Війна за Мир»
01:01
В Ужгороді відкрилася фотовиставка «Війна за Мир»

29 жовтня в Ужгороді в Центрі словацької культури відбулося відкриття фотовиставки «Війна за Мир». ГО «Закарпатська громада» разом з ГО Культурно-освітня організація «Матіца словенська» в Україні, Всеукраїнською молодіжною організацією «Сокіл» та ГО «Словацько-український центр партнерства», об'єднали свої зусилля для того, щоб показати життя та боротьбу добровольців, зокрема бійців окремої зведеної штурмової роти  «Карпатська Січ» у складі 93-ї механізованої бригади ЗCУ, за територіальну цілісність України.

 

Відкрили фотовиставку голова ГО Культурно-освітня організація «Матіца словенська» в Україні Йосип Йосипович Гайніш, Генеральний консул Словацької Республіки в Україні пані Янка Бур'янова, голова ГО «Закарпатська громада» Борис Кондратюк та начальник відділу національностей і релігій Закарпатської ОДА Салай Юрій Юрійович. Після емоційних та водночас лаконічних виступів, всіх присутніх запросили до перегляду світлин чотирьох українських фотографів, добровольців «Карпатської Січі» - Алли Федорченко, Мирослава Мисли, Ірини Цвіли та Вікторії Пришутової. Також, окремі кадри були взяті з відеотеки Карпатської Січі. На понад 60-ти знімках зображена півторарічна буденність захисників України. «Ця виставка мені показала, що роблять воїни у вільну хвилину, що читають бійці. Як там, на передовій, насправді є, яке в наших героїв оснащення та як їм  живеться», - поділилася своїми спостереженнями 11-річна Емілія Бровді. Всі роботи, представлені увазі відвідувачів, було відзнято з бойових позицій українських військових біля Донецького аеропорту.

Завдяки плідній співпраці ініціаторів та партнерів проведення фотовиставки «Війна за Мир» після ужгородців світлини матимуть змогу переглянути наші західні сусіди в Словаччині.

«Висловлюю щире сподівання й побажання, аби це була остання виставка, на якій зображена війна в Україні. Нехай наступного разу ми зустрінемося, щоб спільно порадіти миру та відбудові Донбасу», - завершила свій виступ Генеральний консул Словацької Республіки Янка Бур'янова. Тож не забуваймо, що байдужістю українського Заходу до подій на Сході України, ми віддаляємо настання миру в цілій країні.

«Війну за Мир» можна переглянути протягом наступних двох тижнів в Ужгороді у Центрі словацької культури за адресою вул. Жупанатська, 10. Всі охочі отримати детальнішу інформацію про  фотовиставку від волонтера, котрий перебував безпосередньо у зоні бойових дій, можуть звернутися за контактним номером +380 66 532 48 54.

Фото: Віталій Маріаш

 

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Переглядів: 1220 | Додав: Boris | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar