[Volunteers together ]
Згуртовані волонтери-вирішені проблеми

Головна » 2016 » Лютий » 26 » До дня кримського спротиву російській окупації ГП УГСПЛ відкрила фотовиставку «Війна за мир»
21:28
До дня кримського спротиву російській окупації ГП УГСПЛ відкрила фотовиставку «Війна за мир»

26 лютого 2016 року у приміщені актового залу Перечинської ЗОШ за ініціативи громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в м Ужгород, ГО «Закарпатська громада», ВГО «Сокіл» та за підтримки Перечинської міської ради  відкрилась фотовиставка «Війна за Мир».

На відкритті виставки був присутній  координатор ГП УГСПЛ в місті Ужгород, Кондратюк Борис. На фотовиставці була можливість ознайомитись із  підсумком моніторингового дослідження, яке проводилося Коаліцією громадських організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі» у тісній  співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та мало на меті  документування фактів серйозних порушень прав людини, пов’язаних із незаконним  позбавленням свободи в зоні збройного конфлікту на сході України.

«Символічно, що відкриття сьогоднішньої фотовиставки припало на 26 лютого, адже саме цього дня виповнюється два роки з  початку кримського спротиву російській окупації. Росія встановивши всій контроль над АР Крим, а це в свою чергу призвело до систематичних та  масштабних порушень прав людини. Такі дії становлять загрозу не тільки територіальній цілісності України, а й міжнародній безпеці. Сьогодні на фотографіях ви можете побачити обличчя тих, кому ми завдячуємо у збережені  миру» , - зазначив Кондратюк Борис.

Мета  фотовиставки – просвітницько-інформаційна діяльність спрямована на донесення об’єктивної інформації про події на Сході України та порушення Російською Федерацією норм міжнародного гуманітарного права.

На фотографіях зображені добровольці, зокрема бійці окремої зведеної штурмової роти  «Карпатська Січ» у складі 93 механізованої бригади Збройних сил України. В роботах охоплено період від початку діяльності військових по сьогодення.

Мережа громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини здійснює свою діяльність за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD), програма «Права людини понад усе» (Human Rights First).

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Переглядів: 943 | Додав: Boris | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar